bta41600b
from 4 Products
BTA41600B SCR Thyristor 40A 600V TO-220 package BTA41600B
China BTA41600B SCR Thyristor 40A 600V TO-220 package BTA41600B on sale
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
AC 220V PWM Motor Speed Controller 2000W Ac Voltage Regulator
China AC 220V PWM Motor Speed Controller 2000W Ac Voltage Regulator on sale
... Controller Thermostat Electronic Voltage Regulator Module Product Description: Product name: 4000W AC voltage regulator Thyristor model: BTA41600B Size: length 85*width 55*height 38mm, inner hole of knob 6mm. High power: 4000W (resistive ......
Shenzhen Creatall Electronics Co., Ltd.
4000W AC Voltage Regulator Insurance Shell For Arduino Sensor Module
China 4000W AC Voltage Regulator Insurance Shell For Arduino Sensor Module on sale
4000W AC voltage regulator with Insurance shell Description: Thyristor model: BTA41600B Size: 85 * 55 * 38 mm wide, long knob inner hole 6 mm. The maximum power: 4000 w (impedance load limit power), should reduce the power used for a long time. Long time ......
Oky Newstar Technology Co., Ltd
Submit your bta41600b inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Products: 4000W AC Voltage Regulator Insurance Shell For Arduino Sensor Module