bta41600b
Total 4 products from bta41600b Manufactures & Suppliers
Cheap BTA41600B SCR Thyristor 40A 600V TO-220 package BTA41600B for sale
Model Number:BTA41600B
Place of Origin:Guangdong, China
Brand Name:100% original
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
Verified Supplier
Cheap AC 220V PWM Motor Speed Controller 2000W Ac Voltage Regulator for sale
Brand Name:creatall
Model Number:4000W governor
... Controller Thermostat Electronic Voltage Regulator Module Product Description: Product name: 4000W AC voltage regulator Thyristor model: BTA41600B Size: length 85*width 55*height 38mm, inner hole of knob 6mm. High power: 4000W (resistive ...
Shenzhen Creatall Electronics Co., Ltd.
Verified Supplier
Cheap 4000W AC Voltage Regulator Insurance Shell For Arduino Sensor Module for sale
Brand Name:Oky Newstar
Model Number:OKY3496-2
Place of Origin:Guangdong China (Mainland)
4000W AC voltage regulator with Insurance shell Description: Thyristor model: BTA41600B Size: 85 * 55 * 38 mm wide, long knob inner hole 6 mm. The maximum power: 4000 w (impedance load limit power), should reduce the power used for a long time. Long time ...
Oky Newstar Technology Co., Ltd
Active Member
Guangdong
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.