Model Number: BLF8G27LS-100PJ
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
BLF8G27LS-100PJ
RF Mosfet 28 V 860 mA 2.5GHz ~ 2.7GHz 18dB 25W LDMOST