Xc3s700a 4ftg256i Programmable Ic Chip
Total 102 products from xc3s700a 4ftg256i programmable ic chip Manufactures & Suppliers
Cheap Xilinx XC3S700A-4FTG256I Programmable IC Chip With 256 Pins for sale
Brand Name:AMD
Model Number:XC3S700A-4FTG256I
Place of Origin:original
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
Cheap Programmable IC Chip XC3S700A-4FTG256I - xilinx - Spartan-3A FPGA Family for sale
Place of Origin:PHILIPPINE
Brand Name:xilinx
Model Number:XC3S700A-4FTG256I
Mega Source Elec.Limited
Verified Supplier
Cheap 2K Bytes Flash Programmable IC Chips AT89C2051-24PU Power IC Chip for sale
Brand Name:A tmel
Model Number:AT89C2051-24PU
Place of Origin:Malaysia
Anterwell Technology Ltd.
Site Member
Guangdong
Brand Name:OEM/ODM
Place of Origin:China
Model Number:OPA2197IDGKT
... to 20MHz, and a storage temperature range from -55C to +150C. Programming voltage range from 2.7V to 5.5V and memory range from 256B to 64KB. These IC Chips are available in QFP and BGA packages. Programmable IC Chip offers the flexibility to