tms320vc5409apge16 digital signal processor
Total 1412 products from tms320vc5409apge16 digital signal processor Manufactures & Suppliers
Cheap TMS320VC5409APGE16 Digital Signal Processor IC DSP Integrated Circuits QFP144 for sale
Brand Name:Texas Instruments -TI
Model Number:TMS320VC5409APGE16
Place of Origin:Malaysia
... to as the 5409A unless otherwise specified) is based on an advanced modified Harvard architecture that has one program memory bus and three data memory buses. This processor provides an arithmetic logic unit (ALU) with a high degree of parallelism,
Angel Technology Electronics Co
Verified Supplier
Hongkong
Cheap 2 in 6 out Digital Sound Processor / Audio Digital Signal Processor for sale
Place of Origin:GuangZhou,China
Brand Name:HOT DEVICES
Model Number:X6
GuangZhou Master Sound Equipment Co., Limited
Active Member
Guangdong
Cheap Aluminum DSP Audio Processor 8CH DSP Digital Signal Processor With AEC Ducker for sale
Brand Name:FHB Audio
Model Number:MU-88
Place of Origin:China
... and high fidelity audio signal transmission under the support of high broadband network. Processor :ADI SHARC 21489@450 MHz SIMD; DSP processing capacity :400 MIPS, 1.6 GFLOPS; Provide 8 devices for online ...