sensor ic mlx91220kdc abf 050 tu
Total 4 products from sensor ic mlx91220kdc abf 050 tu Manufactures & Suppliers
Cheap Sensor IC MLX91220KDC-ABF-050-TU 75A Integrated Current Sensor IC 16-SOIC for sale
Place of Origin:CN
Brand Name:Original Factory
Model Number:MLX91220KDC-ABF-050-TU
Sensor IC MLX91220KDC-ABF-050-TU 75A Integrated Current Sensor IC 16-SOIC [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% Low Price Guaranteed + Export to 108 ...
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Verified Supplier
Cheap MLX91220KDC-ABF-050-TU for sale
Rozee Electronics Co., Ltd
Verified Supplier
Categories:Current Sensors
Country/Region:china
Current Sensor ±50A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Cheap MLX91220KDC-ABF-050-SP for sale
Model Number:MLX91220KDC-ABF-050-SP
Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
KANG DA ELECTRONICS CO.
Hongkong
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.