Stm32l412rbt6 Microcontroller Ic
1-10 Results for
from 112 Products
STM32L412RBT6 Single Core Microcontroller IC
China STM32L412RBT6 Single Core Microcontroller IC on sale
... 32-bit RISC core. STM32L412RBT6 up to 12 capacitive sensing channels are available. Operating at a frequency of up to 80 MHz. It feature standard and advanced communication interfaces, namely three I2Cs, two ......
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
Electronic Components STM32L412RBT6 Original IC Chip BOM List Service LQFP64
China Electronic Components STM32L412RBT6 Original IC Chip BOM List Service LQFP64 on sale
...STM32L412RBT6 Original IC Chip BOM List Service LQFP64 Product Description 1.25 DMIPS/MHz (Drystone 2.1) 273.55 CoreMark® (3.42 CoreMark/MHz @80 MHz) 4 to 48 MHz crystal oscillator 32 kHz crystal oscillator for RTC (LSE) Batch acquisition mode (BAM) 4 µs wakeup from Stop mode Internal low-power 32 kHz RC (±5%) Product Specifications Brand: Original Name: Integrated Circuit Specification: IC......