sak tc233lp 32f200f ac
from 14 Products
100-TQFP SAK-TC233LP-32F200F AC 32-bit ARM Automotive MCUs Microcontroller IC
China 100-TQFP SAK-TC233LP-32F200F AC 32-bit ARM Automotive MCUs Microcontroller IC on sale
...), dedicated Cortex-M0+ for secure processing, and embedded flash in dual bank mode for Firmware Over-the-Air (FOTA) requirements. Specification Of SAK-TC233LP-32F200F AC Part Number SAK-TC233LP-32F200F AC I/O Voltage: 3.3 V...
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
1.17V 1.43V Arm Cortex 32 Bit Microcontroller SAK TC233LP 32F200F AC
China 1.17V 1.43V Arm Cortex 32 Bit Microcontroller SAK TC233LP 32F200F AC on sale
1.17V 1.43V Arm Cortex 32 Bit Microcontroller SAK TC233LP 32F200F AC SAK-TC233LP-32F200F AC 32-bit Microcontrollers - MCU 32 BIT AURIX Specifications Product Attribute Attribute Value Search Similar Manufacturer: ......
QIN XIN (HONG KONG) ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Address: FLAT/RM D52 3/F WONG KING INDUSTRIAL BUILDING NO 2TAU=I YAU STREET
SAK-TC233LP-32F200F Ac TriCore Microcontroller Ic 32-Bit Single Core 200MHz 2MB 2M X 8 FLASH PG-TQFP-100-23
China SAK-TC233LP-32F200F Ac TriCore Microcontroller Ic 32-Bit Single Core 200MHz 2MB 2M X 8 FLASH PG-TQFP-100-23 on sale
SAK-TC233LP-32F200F TriCore™ - Microcontroller IC 32-Bit Single-Core 200MHz 2MB (2M X 8) FLASH PG-TQFP-100-23 Datasheet:SAK-TC233LP-32F200F Category Microcontrollers Mfr Infineon Technologies Product Status Active Core Processor TriCore Core Size 32-Bit ......