mlx90372gvs ace 30
from 26 Products
MLX90372GVS-ACE-30 Sensor IC Magnetic Position Sensor DMP-4 Triaxis Performance Sensor
China MLX90372GVS-ACE-30 Sensor IC Magnetic Position Sensor DMP-4 Triaxis Performance Sensor on sale
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
EDP 40 Pin 30 Pin LVDS Cable ACES 88441 I-PEX 20454-030T
China EDP 40 Pin 30 Pin LVDS Cable ACES 88441 I-PEX 20454-030T on sale
ACES 88441 I-PEX 20454-030T EDP Factory Panel 40 30 Pin Lvds Cable Specification Title ACES 88441 I-PEX 20454-030T EDP Factory Panel 40 30 Pin Lvds Cable Number of Conductors ACES 88441 Brand Name ACES 88441 I-PEX 20454-030T 40 30 Pin Lvds Cable Model Number ACES I-PEX EDP 40 30 Pin Lvds Cable Type Solder / Terminal / IDC LVDS Cable side Part NO ACES 88441 I-PEX 20454-030T PCB side Part NO ACES 50203 Keyword 1 ACES 50204 Keyword 2 ACES......
Shenzhen Shengshengyuan Electronic Technology Co., LTD
Address: A1109 ,Jiangsheng Building,1# PJ Rd ,Nanwan Str, Longgang Dist, Shenzhen
Shenzhen SSY Electronic Technology Co., LTD
30 pos Display Connector Cable Jae Fi X30hl To Aces 88441 To 1.25mm MOLEX 51146-0500
China 30 pos Display Connector Cable Jae Fi X30hl To Aces 88441 To 1.25mm MOLEX 51146-0500 on sale
...aces 88441 to 1.25mm MOLEX 51146-0500 display connector cable Model Number FI-X30HL/ACES 88441/MOLEX 51146-0500 Number of Contacts 30 positions Pitch 1 mm Rated Current AC, DC each 1 A/ pos. Dielectric Withstanding Voltage 500 VACr.m.s. (1 minute) Operating Temperature Range -40 deg. C to +80 deg. C AWG #30......
Shenzhen Sino-Media Technology Co., Ltd.
...ACES 88441/MOLEX 51146-0500 Number of Contacts 30 positions Pitch 1 mm Rated Current AC, DC each 1 A/ pos. Dielectric Withstanding Voltage 500 VACr.m.s. (1 minute) Operating Temperature Range -40 deg. C to +80 deg. C AWG #30,#32,#36 PITCH:1.25 MOLEX 51146-0500 HSG AND TER:51146-T GOLD-PLATING OR EQU HSG&TER:FI-X3OHL,WHITE AND TER: FI-X30-T GOLD-PLATED CONN: ACES......
Zhangjiagang RY Electronic CO.,LTD
Address: 3F Building 4, No. 18 Longtanwan Road, Hexing Town, Zhangjiagang 215626,China
71903 ACE/HCP4A Super Precision Single Row Angular Contact Ball Bearing 7903
China 71903 ACE/HCP4A Super Precision Single Row Angular Contact Ball Bearing 7903 on sale
...ACE/HCP4A 17*30*7 mm Super Precision High Capacity Single Row Angular Contact Ball Bearing Hybrid Ceramic Balls High Speed Super-precision, high-speed E design, single row angular contact ball bearing The 71903 ACE/HCP4A bearing,bore diameter is 17 mm, outside diameter is 30......
Beining Intelligent Technology (Zhejiang) Co., Ltd
40 pin / 20 pin LVDS Cable Assembly Hrs Df14-20s-1.25c Aces 50204-040 88441-040
China 40 pin / 20 pin LVDS Cable Assembly Hrs Df14-20s-1.25c Aces 50204-040 88441-040 on sale
...Aces 50204-040 88441-040 Cable Assembly HRS ACES Parameter Table Contact Pitch 1.25 mm Connector Width 5.8 mm Plating Thickness 0.1, 0.76, 1.0 μm Recommended Wire Size (AWG) 26,28,30, 32 Number of Positions 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 20, 25, 30 Pitch (mm) 0.5mm Voltage 100V AC (r.m.s) Contact Resistance 50mΩ max Circuits 20,30......