M27v322 100f1 Flash Memory Ic
1-10 Results for
m27v322 100f1 flash memory ic
from 98 Products
M27V322-100F1 Flash Memory Ic STMicroelectronics Eprom Ic 32Mb
China M27V322-100F1 Flash Memory Ic STMicroelectronics Eprom Ic 32Mb on sale
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Address: ROOM5115/F MINGSANGINDUSTRIALBLDG 19-21 HING YIPSTREET KWUN TONGKL
Industrial Grade 128GB eMMC Flash Memory Wide Temperature and Continuous Read Write Support
China Chips Star Semiconductor Co., Ltd.
Address: Building 7B, Huaqiang Creative Industrial Park, Guangming, Shenzhen, Guangdong, China
Single chip microcomputer (MCU/MPU/SOC) CPU core ARM Cortex-M4 The maximum frequency of CPU is 168MHz. The number of CPU bits is 32 Bit The program storage capacity is 1MB. Program memory type FLASH The RAM capacity is 192KB. I/O quantity 82 ADC (digits) ......
Shenzhen Hefengxin Technology Co., Ltd.
Address: 9D, Floor 9, Building A, Modern Window, Huaqiang North Street, Futian District, Shenzhen
AT25DF641-S3H-T FLASH Memory IC 64Mb SPI 100MHz 16-SOIC
China AT25DF641-S3H-T FLASH Memory IC 64Mb SPI 100MHz 16-SOIC on sale
...-Vola le Memory Format FLASH Technology FLASH Memory Size 64Mb (256 Bytes x 32K pages) Memory Interface SPI Clock Frequency 100MHz Write Cycle me - Word, Page 7µs, 3ms Vo age - Supply 2.7V ~ 3.6V ......
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Address: 609 No. 4018, baoan Road, Xixiang Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong
4Mbit Flash Memory IC 3.6V Supply Voltage Max
China 4Mbit Flash Memory IC 3.6V Supply Voltage Max on sale