Kel Usl00 20l 0 4 Micro Coax Connector
1-10 Results for
from 4 Products
Extra Fine Micro Coaxial Cable KEL USL00-20L-0.4 USL 20 Pin Lvds Cable Connector
China Extra Fine Micro Coaxial Cable KEL USL00-20L-0.4 USL 20 Pin Lvds Cable Connector on sale
...Micro Coaxial Cable KEL USL00-20L-0.4 USL 20 Pin Lvds Cable Connector USL00-20L-0.4 product advantages: 0.4mm pitch extra-fine coaxial cable connector. Recommended models: USL00-20L-A USL00-20L-B USL00-20L-C USL00-30L-A USL00-30L-B USL00-30L-C USL00-40L-A USL00-40L-B USL00......
Shenzhen Sino-Media Technology Co., Ltd.
KEL Usl Series Micro Coax Cable Usl00 - 30L 0.4V Board End Connectors For Lvds EDP
China KEL Usl Series Micro Coax Cable Usl00 - 30L 0.4V Board End Connectors For Lvds EDP on sale
KEL Usl Series Cable Usl00 - 30L 0.4V Board end connectors for lvds EDP cable Parameter Description Series KEL Usl Series Model Usl00 - 30 Voltage Rating 0.4V Connector Type Board End Connector Cable Type LVDS EDP Cable Number of Pins 30pin Pitch 0.4mm ......
Factory Board Side Micro Coaxial Cable Connector Is Right Angle Type
China Factory Board Side Micro Coaxial Cable Connector Is Right Angle Type on sale
Zhangjiagang RY Electronic CO.,LTD
Address: 3F Building 4, No. 18 Longtanwan Road, Hexing Town, Zhangjiagang 215626,China
KEL Micro Coaxial Cable Usl20 Series Mating With USL00 Connector 0.4mm Pitch
China KEL Micro Coaxial Cable Usl20 Series Mating With USL00 Connector 0.4mm Pitch on sale
KEL Usl20 Series mating with USL00 Connector 0.4mm Pitch Micro Coax Cable For Sony Hxr Nx5u Product Description Connectors we use: PITCH:P=.025/0.3/0.4/0.5/0.8/1.0/1.25/1.5/2.0/2.54/3.96/5.08 I-PEX:SS 20373 20380/V 20346 20347/IV 20326/......
Shenzhen Cablelinker Electronics Co., Limited
Address: 3F, B Block, ShenKeng Industry Park, Shenzhu Rd,Longgang, Shenzhen, CHINA
Submit your kel usl00 20l 0 4 micro coax connector inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Products: KEL Micro Coaxial Cable Usl20 Series Mating With USL00 Connector 0.4mm Pitch