igbt module fp40r12ke3
from 168 Products
FP40R12KE3 Automotive IGBT Modules 1200V 40A PIM Three Phase IGBT Module
China FP40R12KE3 Automotive IGBT Modules 1200V 40A PIM Three Phase IGBT Module on sale
FP40R12KE3 Automotive IGBT Modules 1200V 40A PIM Three Phase IGBT Module [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% Low Price Guaranteed + Export to 108 countries......