etd630n18p60hpsa1 scr module
from 49 Products
Motors PLC SCR Module , AC Solenoid Valve Driver Board SCR Zero Trigger Solid State
China Motors PLC SCR Module , AC Solenoid Valve Driver Board SCR Zero Trigger Solid State on sale
Wenzhou Ginri Power Automation Co., Ltd.
TD570N16KOF Automotive IGBT Modules SCR Module 1.6kV 900A Thyristor SCR Modules
China TD570N16KOF Automotive IGBT Modules SCR Module 1.6kV 900A Thyristor SCR Modules on sale
TD570N16KOF Automotive IGBT Modules SCR Module 1.6kV 900A Thyristor SCR Modules [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% ......
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
SEMIKRON SKKT280/22E SCR Module 2200V 280A Dual Thyristor Module
China SEMIKRON  SKKT280/22E  SCR Module 2200V 280A Dual Thyristor Module on sale
OUTER ELECTRONIC TECHNOLOGY (HK) LIMITED
TZ310N26KS01 SCR MODULE 2.6 KV 700 A SINGLE CHASSIS MOUNT MODULE
China TZ310N26KS01 SCR MODULE 2.6 KV 700 A SINGLE CHASSIS MOUNT MODULE on sale
...SCR Module 2.6 kV 700 A Single Chassis Mount Module Manufacturer: Infineon Product Category: Thyristor Modules RoHS: Details Brand: Infineon Technologies Configuration: Single Mounting Style: Screw Mount / Chassis Mount Output Current: 700 A Package / Case: TZ310 Packaging: Tray Product: Thyristor Modules Product Type: Thyristor Modules Subcategory: Discrete and Power Modules Technology: Si Type: Rectifier Diode Module......
Wisdtech Technology Co.,Limited
Address: Room 1205-1207, Nanguang building, Huafu Road, Futian District, Shenzhen, Guangdong, China
MCC310-16IO1 MCC310 IGBT SCR Module 1600v 500A Thyristor Diode
China MCC310-16IO1 MCC310 IGBT SCR Module 1600v 500A Thyristor Diode on sale
QYT Manufacturer IXYS Packaging Bulk Part Status Active Structure Series Connection - All SCRs Number of SCRs, Diodes 2 SCRs Voltage - Off State 1.6kV Current - On State (It (AV)) (Max) 320A Current - On State (It (RMS)) (Max) 500A Voltage - Gate Trigger (......
Shenzhen Quanyuantong Electronics Co., Ltd.
Address: Rm18 B, Block A, Duhui100 Zhonghang Road ,Futian District,Shenzhen China
High Power Thyristor SCR Module Phase Control Thyristor T1509N18TOF
China High Power Thyristor SCR Module Phase Control Thyristor T1509N18TOF on sale
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
ETD630N18P60HPSA1
China ETD630N18P60HPSA1 on sale
SCR Module 1.8 kV 700 A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module...
KANG DA ELECTRONICS CO.
Address: FLT A 2/F Wang Wah MANS, 59 Texaco Road, Tai Wo Hau, Tsuen Wan, NT, HongKong.
ETD630N18P60HPSA1
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
ETD630N18P60HPSA1
ETD630N18P60HPSA1