Bll1214 250 Power Mosfet
1-10 Results for
bll1214 250 power mosfet
from 1917 Products
BLL1214-250,112
China BLL1214-250,112 on sale
RF Mosfet 36 V 150 mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 12dB 250W SOT502A...
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Address: ADD:#2307.Hangyuan West Building , Zhenhua Road , Futian district , Shenzhen , China
BLL1214-250,112
China BLL1214-250,112 on sale
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
BLL1214-250
China BLL1214-250 on sale