Blf6g20ls 110 Power Mosfet
1-10 Results for
blf6g20ls 110 power mosfet
from 2947 Products
BLF6G20LS-110,118
China BLF6G20LS-110,118 on sale
Rozee Electronics Co., Ltd
IRFP240 N-Chan MOSFET 200V Vdss 20A Id 0.18Ohm Rds(on) fast switching TO-247 package reliable for audio and power
China IRFP240 N-Chan MOSFET 200V Vdss 20A Id 0.18Ohm Rds(on) fast switching TO-247 package reliable for audio and power on sale
...MOSFET 200V Vdss 20A Id 0.18Ohm Rds(on) fast switching TO-247 package reliable for audio and power Features N-Channel Enhancement Mode – Standard positive gate drive, easy to use in common circuit topologies. 200V Drain-Source Voltage (Vdss) – Supports 100V–150V rail voltages in audio and switching power supplies. 20A Continuous Drain Current (Id) – Capable of handling moderate to high power......
TOP Electronic Industry Co., Ltd.
Address: RM1441,GUO LI Bldg,ZhongHang RD.,Futian Dist.Shen Zhen,China
BLF6G20LS-110,118
RF Mosfet 28 V 900 mA 1.93GHz ~ 1.99GHz 19dB 25W SOT502B...
KANG DA ELECTRONICS CO.
Address: FLT A 2/F Wang Wah MANS, 59 Texaco Road, Tai Wo Hau, Tsuen Wan, NT, HongKong.
High Power MOSFET NVHL110N65S3F Single N-Channel SUPERFET® III FRFET® 650 V 30 A 110 mΩ TO-247
China High Power MOSFET NVHL110N65S3F
 Single N-Channel SUPERFET® III FRFET® 650 V 30 A 110 mΩ TO-247
 on sale
High Power MOSFET NVHL110N65S3F Single N-Channel SUPERFET® III FRFET® 650 V 30 A 110 mΩ TO-247 [Who we are?] Sunbeam Electronics (Hong Kong) Co. Ltd is focus on semi-conductors sourcing and electronic components sale and service for clients over 10 ......
Sunbeam Electronics (Hong Kong) Limited
Address: Internatinal Logistics Center A-702, No. 1 South China Road, ShenZhen, China
BLF6G20LS-110,112
China BLF6G20LS-110,112 on sale
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Address: ADD:#2307.Hangyuan West Building , Zhenhua Road , Futian district , Shenzhen , China
BLF6G20LS-110,112
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
BLF6G20LS-110,118