n156b6 l0b rev c2
Total 6 products from n156b6 l0b rev c2 Manufactures & Suppliers
Cheap N156B6-L0B LCD Laptop Screen Replacement 15.6 Inch LVDS 40 Pins TN HD for sale
Brand Name:Innolux
Model Number:N156B6-L0B
Place of Origin:China
N156B6-L0B LCD laptop screen replacement for 15.6 inch LVDS 40 pins TN HD N156B6-L0B Product details : Innolux LCD SCREEN N156B6-L0B Manufacturer Innolux Model Name N156B6-L0B Screen Size 15.6 inch Screen Type LCM , a-Si TFT-LCD Pixel Number 1366(RGB)×768...
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Verified Supplier
Cheap N156B6-L0B Chimei Innolux 15.6" 1366(RGB)×768 220 cd/m² INDUSTRIAL LCD DISPLAY for sale