mlx91221kdc abf 025 sp
Total 6 products from mlx91221kdc abf 025 sp Manufactures & Suppliers
Cheap Sensor IC MLX91221KDC-ABF-025-SP 1 Channel Integrated Current Sensor IC for sale
Place of Origin:CN
Brand Name:Original Factory
Model Number:MLX91221KDC-ABF-025-SP
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Verified Supplier
Cheap MLX91221KDC-ABF-025-SP for sale
Categories:Current Sensors
Country/Region:china
Current Sensor 25A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Verified Supplier
Cheap MLX91221KDC-ABF-025-TU for sale
Model Number:MLX91221KDC-ABF-025-TU
Rozee Electronics Co., Ltd
KANG DA ELECTRONICS CO.
Hongkong
Brand Name:NO
Model Number:T25
...025-400 38.10/53.97mm 11+0 blades turbo Billet/milling/aluminum 2618 compressor wheel for 452055-0004/8/452058-0001/452061-0001/2/465445-0001/2/465587-0002/466880-0003/711857-0001 3.Size: Nose diameter:10.80mm inducer:38.10mm Exduder:53.97mm Tapered tip exducer:58.50mm Tip height:4.92mm Superback:2.34mm Overall height:24.50mm bore size :5.99mm Trailing Angle: 60 Cutback:8.5 SP...
Max Able Auto Parts Co.,Ltd.
Site Member
Shanghai
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.