Mlx91220kdc Abf 050 Tu
mlx91220kdc abf 050 tu
Total 5 products from mlx91220kdc abf 050 tu Manufactures & Suppliers
Cheap MLX91220KDC-ABF-050-TU for sale
Model Number:MLX91220KDC-ABF-050-TU
Rozee Electronics Co., Ltd
Verified Supplier
Cheap Sensor IC MLX91220KDC-ABF-050-TU 75A Integrated Current Sensor IC 16-SOIC for sale
Place of Origin:CN
Brand Name:Original Factory
Sensor IC MLX91220KDC-ABF-050-TU 75A Integrated Current Sensor IC 16-SOIC [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% Low Price Guaranteed + Export to 108 ...
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Verified Supplier
Categories:Current Sensors
Country/Region:china
Current Sensor ±50A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)