M80 9420605 Free Hanging
m80 9420605 free hanging
Total 614 products from m80 9420605 free hanging Manufactures & Suppliers
Cheap M80-9420605 for sale
Place of Origin:Great Britain
Brand Name:Harwin Inc
Model Number:M80-9420605
Guangdong
Cheap 1x19 Stainless Steel Wire Rope Sling 6mm Cable Mount Free Hanging for sale
Place of Origin:China
...Free Hanging uick Details Products Name IDC Connector/Rectangular Connector Pitch 2.00mm (0.079'') Number of Row Dual Row Contact Type Female Sokcet Contact Finsh Gold over Ni Wire Type Ribbon Cable Features Feed Trhough,Polarizing Key Color Black Pins Available 6Pins to 80Pins Mounting Type Free Hanging...
Model Number:1534334-1
... / Free Hanging Termination Style: Crimp Contact Plating: Tin Wire Gauge Min: 17 AWG Wire Gauge Max: 15 ...