lb190e01 sl01
Total 5 products from lb190e01 sl01 Manufactures & Suppliers
Cheap LB190E01-SL01 19.0 inch 1280*1024 LCD Screen Module for sale
Brand Name:LG
Model Number:LB190E01-SL01
Place of Origin:China
LB190E01-SL01 19.0 inch 1280*1024 LCD Screen Module​ LB190E01-SL01 LCD Panel Product details : Brand LG Display Model P/N LB190E01-SL01 Diagonal Size 19.0" Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM Resolution 1280(LCR)×1024, SXGA ...
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Verified Supplier
Cheap Normally Black    LB190E01-SL01 19 inch  376.32×301.056 mm  Active Area for Outdoor high Brightness for sale
Brand Name:LG Display
Model Number:LB190E01-SL01
Place of Origin:KOREA
Normally Black LG Display LB190E01-SL01 19 inch Industrial LCD Displays for 60 HZ LB190E01-SL01 Information Panel Model LB190E01-SL01 Panel Brand LG Display Descrition a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 Panel Type a-Si ...
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
Verified Supplier
Guangdong
Cheap LB190E01-SL01 Grayscale 8 Bit 19 Inch LG TFT Display 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) for sale
Brand Name:LG Display
Model Number:LB190E01-SL01
Place of Origin:CHINA
19 Inch Grayscale TFT LCD Panel LB190E01-SL01 Without Touch Panel 1. Main Information: LB190E01-SL01 (Alias: LB190E01 (SL)(01)) is a 19.0" diagonal a-Si TFT-LCD display panel product from LG Display Co., Ltd. with an integral CCFL backlight system, without...
Sapientia Display Co.,LIMITED
Cheap LB190E01-SL01 19" 1280*1024 LCD Panel for sale
Place of Origin:Japan
Model Number:LB190E01-SL01
Brand Name:YJ
Shenzhen Yinji Electronics Co., Ltd.
Guangdong
Cheap LB190E01 (SL)(01)1280*1024 LG Display 19 inch LCD Display 360 days warranty for sale
Place of Origin:MALAYSIA
Brand Name:LG
Model Number:LB190E01-SL01
LB190E01 (SL)(01)1280*1024 LG Display 19 inch LCD Display 60 days warranty 1,LB190E01-SL01 Basic Information Panel Model LB190E01-SL01 Panel Brand LG Display Descrition a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 Panel Type a-Si TFT-LCD Model Alias LB190E01 (SL)(01) Operating Temperature 0 ~ 50 °C Storage Temperature -20 ~ 60 °C 2 ,LB190E01-SL01...
Mega Source Elec.Limited
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.