Huawei Tps2500 12d Dc Power Module
Total 31 products from huawei tps2500 12d dc power module Manufactures & Suppliers
Cheap HUAWEI TPS2500-12D Switching Power Supply DC Power Module for sale
Brand Name:Huawei
Model Number:TPS2500-12D
Place of Origin:China
SOGOO TECHNOLOGY CO., LTD
Site Member
Guangdong
Brand Name:Huawei
Model Number:TPS2500-12D
Place of Origin:China
SOGOO TECHNOLOGY CO., LTD
Site Member
Hebei
Cheap Huawei ES0W2PSD0150 150W DC Power Module for sale
Model Number:OLT
Huawei ES0W2PSD0150 150W DC Power Module Contact Us Product Feature 150 W DC Power Module Product Support Table 1 lists the switch models supporting a 150 W DC power module. Table 1 Product support for a 150 W DC power module Power Module Name Product ...
Uonel Co.Limtied
Cheap Huawei 02312VRE 180W DC Power Module PDC180S12-CR for sale
Model Number:PDC180S12-CR
PDC180S12-CR (180W DC Power Module): Overview Table 5-61 Basic information about the PDC180S12-CR Item Details Description 180W DC Power Module Part Number 02312VRE Model PDC180S12-CR Appearance Figure 5-36 Appearance of the PDC180S12-CR Panel Figure 5-37 ...
LonRise Equipment Co. Ltd.
Verified Supplier
Shanghai
Cheap HUAWEI OPM15M AC/DC Communication Power Module Function Module for sale
Model Number:OPM15M
HUAWEI OPM15M AC/DC Communication Power Module Function Module Product Description: In response to the rapid development of the communication industry and site modernization, Huawei launched a series of simple, efficient, and intelligent power systems that integrate digital and big data technologies. Multiple models of embedded power products provide 30–400 A DC...
Changsha Xingheda Technology Co., Ltd
Verified Supplier
Hunan
Cheap PAC600S12-DB 85VAC ~ 300VAC Huawei Power Module For Industrial Power for sale
Model Number:PAC600S12-DB
...Huawei Module - PAC600S12-DB for Industrial Power The Huawei PAC600S12-DB is a high-performance AC/DC power module designed for industrial, telecom, and data center applications, delivering reliable and efficient power conversion in demanding environments. With 90%+ efficiency, wide input voltage range (85VAC~300VAC), and compact design, it ensures stable power...
Shanghai Xinben Information Technology Co., Ltd.
Shanghai
Model Number:ETP23006-C1A1
...Huawei DC to AC Embedded Inverter 1U height Supports N+l backup MAX Supports 3*I23003G Inverter Module MAX Supoorts 6kVA output capacity Supports remote management Hot swap and online replacement Apply to Communication site with AC equipment Huawei ETP23006-C1A1 is a DC to AC embedded power supply, converts DC power into 220V AC power to provide high performance and uninterrupted AC power...
Beijing Ding Ding Future Technology Co.Ltd
Beijing
Cheap Huawei S5700 ES0W2PSA0150 AC Power Supply Module for sale
Model Number:ES0W2PSA0150
...Huawei Modules ES0W2PSA0150 Huawei S5700 Switch 150W AC Power Supply module Technical specifications Item Description Dimensions (W x D x H) 100 mm x 205 mm x 40 mm (3.9 in. x 8.1 in. x 1.6 in.) Weight 0.8 kg (1.73 lb) Rated input voltage range -48 V DC to -60 V DC Maximum input voltage range -36 V DC to -72 V DC Maximum Input current 3 A Maximum output current 12.5 A Rated output voltage 12V Maximum output power...
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.
Active Member
Guangdong
Cheap 200A Huawei Power System ETP48200-B2A1 Embedded DC Power Supply System for sale
Model Number:ETP48200-B2A1
200A Embedded Huawei Power System ETP48200-B2A1 ETP48200-B2A1 embedded DC power supply system, realize AC input conversion to stable 48 V DC output, support 2 kW rectifier module, maximum output power 10 kW.. Each functional unit adopts standardized size ...
Beijing Guoguang Xingda Technology Co.,ltd
Active Member
Beijing
Cheap Huawei SMU02B Telecom Power Monitor Module Controller DC Power System Controller for sale
Brand Name:Huaray
Model Number:SMU02B
Huawei SMU02B Telecom Power Monitor Module Controller DC Power System Controller Key attributes Model Number SMU02B Type Telecom Power Brand Name HUAWE Place of Origin Hebei, China Use Telecom power Power - Rated 24W Input Voltage 48V Power rating 48v 0.5A...
Oriental Huaray Group Limited
Brand Name:hongking
Model Number:MA5608T OLT chassis with 1xMCUD 1xMPWC
HONGKING INDUSTRIAL CO., LIMITED
Cheap 48x10G SFP+ HUAWEI Storage Server CE6881-48S6CQ-B Power Modules Switch for sale
Model Number:CE6881-48S6CQ-B
Place of Origin:Beijing, China
Brand Name:NONE
CE6881-48S6CQ-B 48*10G SFP+, 6*100G QSFP28, 2*AC power modules switch Specification item value Model Number CE6881-48S6CQ-B Type Enterprise Switch Place of Origin China Beijing Brand Name NONE Use DATA CENTER Ports 48 Processor 1.4 GHz, four-core DRAM ...
Beijing Core-Net Techonology Co., Limited
Cheap 3A 9V 12V 24V To 5V DC-DC Step Down Charger Power Module 435KHz for sale
Brand Name:CANYI
Model Number:DC-DC USB buck charging module
... 24V to 5V DC-DC Step Down Charger Power Module Dual USB Output Buck Voltage Board DC-DC USB buck charging module (with work indicator, standard contact gold-plated socket) Compatible phone models: Andrews series, iPhone series, Huawei, millet,. Feature: ...