huawei epw2000 12a
Total 6 products from huawei epw2000 12a Manufactures & Suppliers
Cheap HUAWEI EPW2000-12A Switching Power Supply AC Power Module for sale
Brand Name:Huawei
Model Number:EPW2000-12A
Place of Origin:China
SOGOO TECHNOLOGY CO., LTD
Site Member
Guangdong
Brand Name:Huawei
Model Number:EPW2000-12A
Place of Origin:China
SOGOO TECHNOLOGY CO., LTD
Site Member
Hebei
Model Number:DCDU-12A
Uonel Co.Limtied
Model Number:DCDU12B
HUAWEI DCDU12B 02120731 DC power distribution power supply -48v DBS3900 BTS3900 ​ Product Description: Electrical Specifications Specification Input Input Voltage -38.4Vdc~-57Vdc; 2 blocks, DC-48V,Max 100A Input Current(Max) 100A Rated voltage -48V Output Voltage drop ≤0.5Vdc Output protection Circuit breaker Output voltage -38.4Vdc~-57Vdc, rated value: -48Vdc Output channels 9 channels, 6 x 20A and 3 x 12A...
Changsha Xingheda Technology Co., Ltd
Verified Supplier
Hunan
Cheap VDLE GPON OLT Olt Optical Line Terminal VDSL2 FTTH 197.2mm for sale
Model Number:VDLE
Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd.
Active Member
Cheap (Qualcomm Certified)68W Quick Charge 3.0 5 Port USB Desktop Charger Type-C Port for sale
Model Number:703
...12A max high speed output: 5 x USB output 1 x Type-C Port:5V/3A 1 x QC 3.0 port: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A 3 x Smart IC port: 5V/2.4A*3 Protection: Short circuit/ Over-charge/ Over-discharge/Over-heat/ Over-current protection Support Apple MFi devices Support HUAWEI FCP
C-emotion industry Co.,LTD
Active Member
Guangdong
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.