Dd261n20k Semiconductor With Warranty
Total 83 products from dd261n20k semiconductor with warranty Manufactures & Suppliers
Cheap DD261N20K for sale
Model Number:DD261N20K
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
Verified Supplier
Cheap DD261N20K for sale
Categories:Discrete Semiconductor Modules
Country/Region:china
Verified Supplier
Cheap DD261N20K IGBT Power Moudle for sale
Place of Origin:MALAYSIA
Brand Name:Standard Brand
Model Number:DD261N20K
Mega Source Elec.Limited
Cheap TO-263-4 Discrete Semiconductor Devices Electronic Component CSD19536KTT for sale
Categories:Discrete Semiconductor Devices
Country/Region:china
Guangzhou Topfast Technology Co., Ltd.
Active Member
Guangdong
Brand Name:ADI
Model Number:AD1939YSTZRL
Place of Origin:Mulit-origin
Product Listing: Product: LED Light Features: - Bright and energy efficient LED technology - Easy to install - Adjustable settings for different light intensity levels - Low power consumption Specifications: - Voltage: 85-265V - Wattage: 5W - Color ...
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Cheap Same Material Semiconductor Laser Welding Machine Water Cooling 3 YEAR Warranty for sale
Brand Name:HYUNVAN
Model Number:HYY-D1000W
Place of Origin:CHINA
SUZHOU HYUNVAN CNC MACHINERY CO.,LTD.
Active Member
Jiangsu
Cheap OEM Colors Semiconductor Breathalyzer Mr Black1000 For Home Usage for sale
Brand Name:Fengzhaowei
Model Number:Mr Black 05
Place of Origin:CHINA
Shenzhen Fengzhaowei Technology Co.,Ltd
Guangdong
Cheap Newest shr+ipl machine with 24 months warranty for sale
Place of Origin:Beijing
Brand Name:LEADBEAUTY
Model Number:LB-SHR20
...warranty Unique Advantages: 1. Tri cooling system: Water + Wind + Semiconductor, to ensure 12 hours continuous working. Water cooling: Italian 8L water tank + most advanced booster pump +impurity filter + Ion filter Wind cooling: 2 Japan gilded pure copper condenser + 4 big power 12VDC fans (with its exclusive power supply). Semiconductor cooling: Each handle has 2 semiconductor...
Beijing LEADBEAUTY S&T Co., Ltd
Site Member
Beijing
Brand Name:Nubway
Model Number:NBW-LI
Place of Origin:beijing,china
Beijing Nubway S & T Development Co, Ltd
Beijing
Cheap Semiconductor Solid State Fiber Coupled Laser Diode for sale
Brand Name:XINLAND
Model Number:520/525nm 800mW
Place of Origin:Xi'an Shaanxi China
XINLAND LASER CO.,LTD
Site Member
Shaanxi
Cheap Four Phase 3.6° NEMA 16 Closed Stepper Motor 39×39×32mm With Semiconductor Equipment for sale
Brand Name:Casun
Model Number:39SHE6320-24AQ
GUANGZHOU FUDE ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Cheap 20 millions shot time warranty diode laser machine for hair removal for sale
Place of Origin:Beijing, China (Mainland)
Brand Name:NUBWAY
Model Number:NBW-L131
...warranty diode laser machine for hair removal Technical Data of 808 diode laser Laser type Semiconductor laser wavelength 800-810 nm Output Mode pulse output Control Method Touch control Screen Size 10.4 Inch Energy density 20-70J/cm2 (Deviation≤±2%) Note: 70J/cm2 is the highest energy CE approved Pulse width range 5-400ms Spot size 12*20mm Frequency 1-10HZ Light spot surface temperature 0-30°C Cooling System Semiconductor
IPL laser beauty equipment supplier Beijing Nubway Company
Model Number:NBW-SHR212
Place of Origin:Beijing, China
Beijing Nubway S&T Co., Ltd
Cheap IP44 100W - 700W Top LED Grow Lights For Indoor Greenhouse 3 Years Warranty for sale
Brand Name:MF
Model Number:MF-GA12
100W-700W LED Grow Lights for indoor Greenhouse/Medical Plants 85-265Vac Description: How Do LED Grow Lights Work? LED grow lights function by sending an electric current through a semiconductor material. This in turn excites the electrons that create a ...