c0810j5003ahf
Total 3 products from c0810j5003ahf Manufactures & Suppliers
Cheap C0810J5003AHF 50Ohms SSD Hard Disk Drive SMD Hybrid Coupling Chip for sale
Brand Name:Anaren
Model Number:C0810J5003AHF
Place of Origin:USA
C0810J5003AHF 50Ohms SSD Hard Disk Drive SMD Hybrid Coupling Chip C0810J5003AHF C0810J5003 0805 Patch filter SMD hybrid coupling chip Signal Conditioning 800-1000MHz IL=.6dB 3dB ...
QIN XIN (HONG KONG) ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Active Member
Cheap C0810J5003AHF for sale
Model Number:C0810J5003AHF
RF Directional Coupler CDMA, WCDMA 800MHz ~ 1GHz 3dB 4W 0805 (2012 Metric)
KANG DA ELECTRONICS CO.
Verified Supplier
Hongkong
Cheap C0810J5003AHF for sale
Categories:RF Directional Coupler
Country/Region:china
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Verified Supplier
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.