ADF4002BCPZ-RL
Categories Phase Locked Loops - PLL
Minimum Input Frequency :: 5 MHz
Product Category :: Phase Locked Loops - PLL
Mounting Style :: SMD/SMT
Minimum Operating Temperature :: - 40 C
Maximum Input Frequency :: 400 MHz
Supply Voltage - Max :: 3.3 V
Package / Case :: LFCSP-20
Maximum Operating Temperature :: + 85 C
Number of Circuits :: 1
Supply Voltage - Min :: 2.7 V
Packaging :: Reel
Type :: Integer-N
Manufacturer :: Analog Devices
Description: Phase Locked Loops - PLL Phase Detect / PLL Freq Synthesizer
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.