Model Number: CM600HU-24F
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
CM600HU-24F
IGBT Module Trench Single 1200 V 600 A 2400 W Chassis Mount Module