SMPC20A-M3/87A
Categories TVS Diodes / ESD Suppressors
Product Category :: TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature :: - 65 C
Package / Case :: DO-277A
Maximum Operating Temperature :: + 150 C
Packaging :: Reel
Clamping Voltage :: 32.4 V
Breakdown Voltage :: 22.2 V
Series :: SMP3V3 thru SMP36A
Polarity :: Unidirectional
Manufacturer :: Vishay Semiconductors
Description: ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W 20V 5% Unidir
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.