CHF190104CBF101L
CHF190104CBF101L
Categories RF Misc ICs and Modules
Category: RF and Wireless RF Misc ICs and Modules
Function: Power Module
Product Status: Obsolete
Mounting Type: Flange Mount
Package: Tray
Supplier Device Package: -
RF Type: -
Mfr: Bourns Inc.
Frequency: 0Hz ~ 1GHz
Secondary Attributes: -
Package / Case: Flat Box, Terminator
Base Product Number: CHF190104
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 800W
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
CHF190104CBF101L
RF IC Power Module 0Hz ~ 1GHz