bll1214 250 power mosfet
Total 1920 products from bll1214 250 power mosfet Manufactures & Suppliers
Cheap IRFP240 N-Chan MOSFET 200V Vdss 20A Id 0.18Ohm Rds(on) fast switching TO-247 package reliable for audio and power for sale
Brand Name:Infineon
Model Number:IRFP240
Place of Origin:China
...MOSFET 200V Vdss 20A Id 0.18Ohm Rds(on) fast switching TO-247 package reliable for audio and power Features N-Channel Enhancement Mode – Standard positive gate drive, easy to use in common circuit topologies. 200V Drain-Source Voltage (Vdss) – Supports 100V–150V rail voltages in audio and switching power supplies. 20A Continuous Drain Current (Id) – Capable of handling moderate to high power...
TOP Electronic Industry Co., Ltd.
Verified Supplier
Cheap BLL1214-250,112 for sale
Categories:FETs MOSFETs
Country/Region:china
RF Mosfet 36 V 150 mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 12dB 250W SOT502A
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Active Member
Cheap BLL1214-250,112 for sale
Model Number:BLL1214-250,112
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
Verified Supplier
Cheap BLL1214-250 for sale
Categories:RF FETs, MOSFETs
Country/Region:china