Blf7g27ls 100 112 Rf Mosfet
blf7g27ls 100 112 rf mosfet
Total 24 products from blf7g27ls 100 112 rf mosfet Manufactures & Suppliers
Cheap BLF7G27LS-100,112 for sale
Categories:RF JFET Transistors
Country/Region:china
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Verified Supplier
Model Number:BLF7G27LS-100,112
RF Mosfet 28 V 900 mA 2.5GHz ~ 2.7GHz 18dB 20W SOT502B
KANG DA ELECTRONICS CO.
Verified Supplier
Hongkong
Model Number:BLF7G27LS-100,112
Categories:FETs MOSFETs
Country/Region:china