Blf6g27 100 Power Mosfet
blf6g27 100 power mosfet
Total 5751 products from blf6g27 100 power mosfet Manufactures & Suppliers
Cheap BLF6G27-100,118 for sale
Model Number:BLF6G27-100,118
Rozee Electronics Co., Ltd
Verified Supplier
Cheap BLF6G27-100,112 Field Effect Transistor Transistors FETs MOSFETs RF Chip for sale
Place of Origin:Original
BLF6G27-100,112 Specifications Part Status Obsolete Transistor Type LDMOS Frequency - Gain - Voltage - Test 28V Current Rating 29A Noise Figure - Current - Test 900mA Power - Output 14W Voltage - Rated 65V Package / Case SOT-502A Supplier Device Package LDMOST Shipment UPS/EMS/DHL/FedEx Express. Condtion New original factory. BLF6G27-100...
KZ TECHNOLOGY (HONGKONG) LIMITED
Active Member
Cheap BLF6G27-100,118 for sale
Model Number:BLF6G27-100,118
RF Mosfet 28 V 900 mA 14W SOT502A
KANG DA ELECTRONICS CO.
Verified Supplier
Hongkong
Cheap BLF6G27-100,118 for sale
Categories:FETs MOSFETs
Country/Region:china
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Active Member
Cheap High Power MOSFET FQD19N10L
 N-Channel Logic Level, QFET<sup>®</sup>, 100 V, 15.6 A, 100 mΩ, DPAK
 for sale
Place of Origin:China
Brand Name:ONSEMI
Model Number:FQD19N10L
High Power MOSFET FQD19N10L N-Channel Logic Level, QFET®, 100 V, 15.6 A, 100 mΩ, DPAK [Who we are?] Sunbeam Electronics (Hong Kong) Co. Ltd is focus on semi-conductors sourcing and electronic components sale and service for clients over 10 ...
Sunbeam Electronics (Hong Kong) Limited
Cheap BLF6G27-100,112 for sale
Model Number:BLF6G27-100,112
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
Cheap BLF6G27-100,118 for sale
Categories:RF FETs, MOSFETs
Country/Region:china