Afy5000 400 Raise Boring Machine
Total 67 products from afy5000 400 raise boring machine Manufactures & Suppliers
Cheap AFY5000/400 Raise Boring Machine for sale
Brand Name:kamach
Model Number:AFY5000/400
Place of Origin:China
KAMACH MINING
Verified Supplier
Cheap lightweight Depth 300M Raise Boring Machine In Various Rock for sale
Brand Name:Sinotechdrill
Model Number:STD-R80
Place of Origin:China
Sinotechdrill International Co., Ltd
Active Member
Shandong
Brand Name:ABC
Model Number:ABC-RBM-001
ANHUI BIWINTON INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD
Verified Supplier
Anhui
Cheap Crawler Raise Boring Machine , Open Pit Mining Horizontal Boring Equipment for sale
Brand Name:tongguan
Model Number:TL-100
Anhui Tongguan Machinery and Technology Co.,ltd
Active Member
Anhui
Cheap Towed Chassis Crawler Raise Bore Machine With Large Pitch High Strength Drill Pipe for sale
Brand Name:Beijun
Model Number:CY-R80
Shandong Beijun Heavy Industry Co., Ltd.
Site Member
Shandong
Cheap Carbon Steel Portable Line Boring Machine For Precise Boring Dimensions 400*400*400mm for sale
Brand Name:XDEM
Nanyang Xinda Electro-Mechanical Co., Ltd.
Henan
Brand Name:AA4C
...Boring Machine T8016A Air-floated Portable Boring Machine Cylinder boring machine Boring machine Features This machine is small in size, light in weight, it is mainly used for reboring engine cylinders of motor cycles, automobiles and middle & small-tractors. Main specifications Model T8014A T8016A Boring diameter Φ65-Φ140 mm Φ80-Φ165 mm Max. boring depth 300 mm 400...