Acs759kcb 150b Pff T
acs759kcb 150b pff t
Total 9 products from acs759kcb 150b pff t Manufactures & Suppliers
Cheap ACS759KCB-150B-PFF-T for sale
Model Number:ACS759KCB-150B-PFF-T
KANG DA ELECTRONICS CO.
Verified Supplier
Hongkong
Cheap Sensor IC ACS759KCB-150B-PFF-T 3.3V 100 µΩ Hall-Effect Current Sensor IC for sale
Place of Origin:CN
Brand Name:Original Factory
Sensor IC ACS759KCB-150B-PFF-T 3.3V 100 µΩ Hall-Effect Current Sensor IC [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% Low Price Guaranteed + Export to 108 countries...
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Verified Supplier
Categories:Industrial Current Sensors
Country/Region:china
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Categories:Flash Memory IC Chip
Country/Region:china
Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Active Member
Guangdong
Categories:Sensor
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Brand Name:Allegro MicroSystems
Model Number:ACS758KCB-150B-PFF-T
Place of Origin:original
...150B-PFF-T Sensor Transducer Current 5-CB Formed Leads Package for Industrial Applications Current - Sensing 150A Number of Channels 1 Output Ratiometric, Voltage Sensitivity 13.3mV/A Frequency DC ~ 120kHz Linearity ±1% Accuracy ±1.6% Voltage - Supply 3V ~ 5.5V Response Time 4µs Current - Supply (Max) 13.5mA Operating Temperature -40°C ~ 125°C Polarization Bidirectional Mounting Type Through Hole Package / Case 5-CB Formed Leads, PFF
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Cheap ACS773KCB-150B-PFF-T for sale
Categories:Power Semiconductor Devices
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Categories:semiconductors-Integrated Circuits - ICs
Beijing
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.