12000btu Split Air Conditioning
Total 3164 products from 12000btu split air conditioning Manufactures & Suppliers
Cheap 12000BTU Wall Mounted AC Unit CA Panel 220V 50HZ Split Air Conditioning for sale
Brand Name:YUETU or OEM
Model Number:12000BTU
Place of Origin:CHINA
12000BTU Split Wall Mounted AC Unit CA Panel 220V 50HZ Split Air Conditioning CA Panel 220V 50HZ R22 12000BTU Split Air Conditioning Cooling Heating High Quality Wifi Control PCB 3 Year Warranty 12000BTU Model No. TAC-12CS/Z TAC-12CHS/Z KF-35GW KFR-35GW...
ninghua Yuetu Technology Co., Ltd
Verified Supplier
Fujian
Cheap Residential 12000BTU Split Air Conditioner 1TON Fix Frequency for sale
Brand Name:DELTA
Model Number:Residential Split Air Conditioner
Place of Origin:China
guangzhou ants technology co.,ltd
Active Member
Cheap Wall Mounted 50Hz 3.2KW 12000BTU Split Air Conditioner Wall Cooling Unit 28in for sale
Brand Name:HGI
Model Number:AUS-12H53FC*-702(18)
Hefei Gonidea International Trade Co., Ltd.
Verified Supplier
Cheap Cabinet Ceiling Mounted Air Conditioning Unit / Split Air Conditioning Systems for sale
Brand Name:Head-Power
Model Number:HAD
Lingdo Industrial Limited
Active Member
Guangdong
Cheap Industrial Smart Control Split Air Conditioning Units Low Noise for sale
Brand Name:Euroklimat
Model Number:EKDB 125A(R) - EKDB 200A(R)
...air conditioning unit Specifications: Unit model Indoor unit EKDB 125A EKDB 125AR EKDB 150A EKDB 150AR EKDB 200A EKDB 200AR Outdoor unit EKAA 125AB EKAA 125ARB EKAA 150AB EKAA 150ARB 2xEKAA 100AB 2xEKAA 100ARB Nominal cooling capacity W 30000 30000 40000 40000 50000 50000 Nominal heating capacity W -- 32500 -- 46000 -- 56000 Indoor unit Air...
Guangdong EuroKlimat Air-Conditioning & Refrigeration Co., Ltd
Guangdong
Cheap 220V 380V Automatic Split Air Conditioning Assembly Line For Fast And Smooth Production for sale
Brand Name:Dongliu
Place of Origin:Guangdong, China
Foshan Dongliu Automation Technology Co., Ltd.
Cheap Dehumidification Bedroom Split System , Practical Small Split Air Conditioning Units for sale
Brand Name:Spider
Model Number:18000 BTU Split Air Conditioner
Place of Origin:FUJIAN
Xiamen Spider Science and Technology Co., Ltd
Fujian
Cheap Duct Split Air Conditioning,R22 ,R407C,R410A/Mini chiller/Air Conditioner for sale
Categories:Duct Split Air Conditioning
Country/Region:china
1,Cooling capacity :2.6~14kW ,Low static Pressure of 30 ~ 100 Pa; 2,Cooling capacity : 20~186kW,High static Pressure of 80 ~ 100 Pa; 3,Refrigerant: R22, R407C,R410A
BG Environmental Technology Equipment CO., LTD
Brand Name:jp
Model Number:A-A 24v
JP China Trade Int'l Co., Ltd.
Beijing
Cheap Nanfeng's Split Air Conditioning Fitting with Customized Stainless Steel Brackets for sale
Place of Origin:Hebei, China
Brand Name:Nanfeng
Model Number:Nanfeng-1222
Hebei Nanfeng Metal Products Co., Ltd.
Beijing
Cheap 1.5P 12000btu Split Wall DC Inverter Air Conditioner Energy Saving With R410 Duct for sale
Brand Name:LN
Model Number:12000btu
Maanshan Leonon Energy Saving Technology Co., Ltd.
Site Member
Anhui
Cheap 12000BTU Rack Mount Split Precision Air Conditioner for Data Center Server Cabinets for sale
Brand Name:Coolnet
Model Number:CI05,09
Hefei Coolnet power Co., ltd
Anhui
Brand Name:HS
Model Number:YDK40-6F
Changzhou Hengsheng Electric Co., Ltd
Site Member
Jiangsu
Cheap Hisense 12000BTU Split Central Air Conditioner with Wi-Fi SEER 16 for sale
Brand Name:Hisense
Shiny-Control Technology Develop (Beijing) Co., Ltd.
Cheap R410a 12000btu wall split air conditioner heat pump CE certified for sale
Brand Name:OLYAIR
Model Number:OS-12CRN1
Shenzhen Olyair Electric Appliances Co.,Ltd
Brand Name:Hisense
Cheap 240V 20KW heating House Central Air Conditioning System Fresh Air Intake for sale
Brand Name:VENTECH
Model Number:VH 051316
YINGDE VENTECH AIR CONDITIONING CO.,LTD
Cheap 12000BTU Spot Air Cooler Portable Air Conditioner for sale
Brand Name:BAXIT
Model Number:BXT-65
Place of Origin:Shanghai, China(mainland)
Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.
Shanghai
Cheap Round Shape Polished Soft Straight 5mm 12mm 12000btu 18000btu Air Conditioner Copper Pipe for sale
Brand Name:TOBO
Place of Origin:Shanghai China
Round Shape Polished Soft Straight 5mm 12mm 12000btu 18000btu Air Conditioner Copper Pipe Overview Essential details Type: Copper Tube Application: Air Condition Or Refrigerator Specification: 1/2'' 1/4'' 3/4'' 3/8'' Grade: ...
TOBO STEEL GROUP CHINA
Shanghai
Brand Name:Weixuan
Model Number:WX180
Place of Origin:Shanghai
Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.